Medarbejdere på DTU Engineering Technology

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Boye C. KnutzEkstern lektorDTU Engineering Technology35 88 51 66bckn@dtu.dk
Klaus PhanarethEkstern lektorDTU Engineering Technologyklph@dtu.dk
Maria HørbyEkstern lektorDTU Engineering Technologymhby@dtu.dk
Tommy MortensenIT-MedarbejderDTU Engineering Technology35 83 72 03tmor@dtu.dk
Roger Munck-FairwoodEkstern lektorDTU Engineering Technology35 88 51 88romu@dtu.dk
Per Valentin BigumEkstern lektorDTU Engineering Technologypevbi@dtu.dk
Anemone Kjærulff-Schmidt KirkUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyanek@dtu.dk
Tue HellsternEkstern lektorDTU Engineering Technologytuhel@dtu.dk
Marina Lykke VincentEkstern lektorDTU Engineering Technologymlyvi@dtu.dk
Johannes Tuan Dan PhamEkstern lektorDTU Engineering Technologyjtdp@dtu.dk