Medarbejdere på DTU Engineering Technology

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Ann KrarupAfdelingslederDTU Engineering Technology35 88 55 21akra@dtu.dk
Victor LundLektorDTU Engineering Technology28 18 01 59vlun@dtu.dk
Hanaa Abuo-ChalihHjælpelærerDTU Engineering Technologyhanab@dtu.dk
Ahmad J.M. Al-KhafajiUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyajmo@dtu.dk
Fatemeh Al-MousawiHjælpelærerDTU Engineering Technologyfatal@dtu.dk
Mahmoud Al-SubaihiLektorDTU Engineering Technology22 84 47 34mahals@dtu.dk
Ahmad AliUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyahmal@dtu.dk
Birger AndersenIngeniørdocentDTU Engineering Technology35 88 51 14birad@dtu.dk
Janne AnderssonTeam-koordinatorDTU Engineering Technology35 88 55 18janad@dtu.dk
Victor AndradeLektorDTU Engineering Technology93 51 34 99vica@dtu.dk
Samuel Koffi AnkerHjælpelærerDTU Engineering Technologyskoan@dtu.dk
Cyrus Bakhtiari-HaftlangEkstern lektorDTU Engineering Technologycyrba@dtu.dk
Hoda Nazih BarakjiHjælpelærerDTU Engineering Technologyhnaba@dtu.dk
Henrik BechmannStudieleder Sundhedsteknologi, Lektor, ph.d.DTU Engineering Technology93 51 10 61hebec@dtu.dk
Jens Michael BertelsenLektorDTU Engineering Technology35 88 51 65miber@dtu.dk
Per Valentin BigumEkstern lektorDTU Engineering Technologypevbi@dtu.dk
Tomasz BlaszczykLektorDTU Engineering Technology93 51 18 79tomb@dtu.dk
Lars Bock-PoulsenLektorDTU Engineering Technology22 95 01 31laboc@dtu.dk
Ian BridgwoodLektorDTU Engineering Technology35 88 51 44iabr@dtu.dk
Christian BudtzLektorDTU Engineering Technology93 51 12 05chbu@dtu.dk
Dan Harboe BurerIngeniørassistentDTU Engineering Technology93 51 17 27dabur@dtu.dk
Thomas BurøAdjunktDTU Engineering Technology91 37 00 60tbur@dtu.dk
Pi Emilie Bodil Bøgeskov-NielsenHjælpelærerDTU Engineering Technologypebbo@dtu.dk
John Køhler CarlssonLektorDTU Engineering Technology93 51 12 61jkca@dtu.dk
Mathias Vedsø ChristensenHjælpelærerDTU Engineering Technologymvech@dtu.dk
Hans Peter ChristensenEkstern lektorDTU Engineering Technology20 32 13 03hpch@dtu.dk
Bjørn Klint ChristensenLektorDTU Engineering Technology35 88 51 59bjchr@dtu.dk
Solbritt ChristiansenLektor, Civ ingDTU Engineering Technology24 89 64 28solb@dtu.dk
Christian Kim ChristiansenLektorDTU Engineering Technology22 76 63 47chkch@dtu.dk
Lærke Højgaard ChristiansenLektor i Strategi, Organisation og LedelseDTU Engineering Technology93 51 18 88laerc@dtu.dk
John ClausenLektorDTU Engineering Technology35 88 52 83johcl@dtu.dk
Lineker Goulart CoelhoAdjunktDTU Engineering Technology23 10 02 86linco@dtu.dk
Niels-Ebbe DamLektorDTU Engineering Technology35 88 51 73nida@dtu.dk
Kasper EgeboIngeniørassistentDTU Engineering Technology93 51 11 78kase@dtu.dk
Salwa El-SubaihiHjælpelærerDTU Engineering Technologysalel@dtu.dk
Peter Christian EngelsenEkstern lektorDTU Engineering Technologypeng@dtu.dk
Lynn EriksenLektorDTU Engineering Technology35 88 52 29lyka@dtu.dk
Mikael Langkilde FangelHjælpelærerDTU Engineering Technologymlafa@dtu.dk
Christian Lotz FelterLektorDTU Engineering Technology21 12 39 80clfe@dtu.dk
Agner FogEkstern lektorDTU Engineering Technology93 51 12 75agfo@dtu.dk
Morten Hedelykke Dietz FuglsangLaboratorieingeniørDTU Engineering Technology93 51 12 29mofu@dtu.dk
Bo Bue GervangLektorDTU Engineering Technologyboge@dtu.dk
Eli Qvam GitlesenLedelsessekretærDTU Engineering Technology35 88 50 33eqgi@dtu.dk
Juliana Kotler GlahnHjælpelærerDTU Engineering Technologyjkogl@dtu.dk
Jesús Oswaldo Villarreal GonzálezIngeniørassistentDTU Engineering Technology20 12 33 59jegon@dtu.dk
Sara GrexStudieleder, lektorDTU Engineering Technology26 24 77 47sarg@dtu.dk
Morten Haurum GynningIngeniørassistentDTU Engineering Technology93 51 02 68mhagy@dtu.dk
Frida HammelPh.d.-studerendeDTU Engineering Technology31 96 49 72fridah@dtu.dk
Sverri HammerLektorDTU Engineering Technology35 88 51 00sham@dtu.dk
Per Skafte HansenLektor, emeritusDTU Engineering Technology93 51 12 80psha@dtu.dk
Anders Jurin HansenUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyajuha@dtu.dk
Steven HarrodLektorDTU Engineering Technologystehar@dtu.dk
Torben HedeLektorDTU Engineering Technology93 51 12 44torhed@dtu.dk
Michael HedegaardLektorDTU Engineering Technology93 51 15 67mihed@dtu.dk
Tue HellsternEkstern lektorDTU Engineering Technologytuhel@dtu.dk
Frederik Niemi HelsøHjælpelærerDTU Engineering Technologyfnihe@dtu.dk
Mathias Rosenborg Lund HendriksenHjælpelærerDTU Engineering Technologymrlhe@dtu.dk
Malene Kirstine HolstInstitutdirektørDTU Engineering Technology35 88 50 31malho@dtu.dk
Bo Holst-ChristensenLektorDTU Engineering Technology35 88 51 13bhch@dtu.dk
Sebastian HorchLektorDTU Engineering Technology93 51 02 14shor@dtu.dk
Ditte HorndrupLedelseskonsulentDTU Engineering Technology93 51 07 13ditho@dtu.dk
Liban Ali HusseinUndervisningsassistentDTU Engineering Technologylibal@dtu.dk
Maria HørbyEkstern lektorDTU Engineering Technologymhby@dtu.dk
Emil IversenHjælpelærerDTU Engineering Technologyemiiv@dtu.dk
Ulrik Dantzer JacobsenUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyuldaja@dtu.dk
Helge Bjarke Veinholt JensenIngeniørassistentDTU Engineering Technology93 51 17 29helgej@dtu.dk
Niels Bek JensenIngeniørassistentDTU Engineering Technology93 51 17 26nijen@dtu.dk
Thomas Hjort JensenChefkonsulentDTU Engineering Technology35 88 55 44thhj@dtu.dk
Valdemar Salling Just JensenVærktøjsmagerlærlingDTU Engineering Technology93 51 13 61vsjje@dtu.dk
Jonas Riedel JensenIndustriteknikerlærlingDTU Engineering Technologyjonasj@dtu.dk
Henrik JeppesenEkstern lektorDTU Engineering Technologyhejep@dtu.dk
Árni JespersenIngeniørassistentDTU Engineering Technology93 51 06 60ajes@dtu.dk
Carsten Mesnikow JohansenUndervisningsassistentDTU Engineering Technologycmjo@dtu.dk
Sander Eg Albeck JohansenHjælpelærerDTU Engineering Technologyseajo@dtu.dk
Tommy JohansenIngeniørdocentDTU Engineering Technology23 67 24 49tomjo@dtu.dk
Hans Jørgen JohnsenIngeniørassistentDTU Engineering Technology24 89 62 80hjojo@dtu.dk
Karsten JuhlBetjentDTU Engineering Technology35 88 50 93kjuh@dtu.dk
Mette Pallisgaard JustesenInnovationskonsulentDTU Engineering Technology31 96 49 64mepaj@dtu.dk
Villads KeidingLektorDTU Engineering Technology93 51 13 55vkei@dtu.dk
Isa Keller-AndreasenStudieleder DL, lektorDTU Engineering Technology21 56 10 44iske@dtu.dk
Anemone Kjærulff-Schmidt KirkUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyanek@dtu.dk
Niels Christian KjærsgaardLektorDTU Engineering Technology21 46 80 74nckj@dtu.dk
Jørgen KnoopEkstern lektorDTU Engineering Technologyjokn@dtu.dk
Torben KnudbyStudieleder, LektorDTU Engineering Technology35 88 53 15tknu@dtu.dk
Boye C. KnutzEkstern lektorDTU Engineering Technology35 88 51 66bckn@dtu.dk
Fie Volsing KristensenStudentermedhjælperDTU Engineering Technologyfiekri@dtu.dk
Jeppe Majlund KristensenUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyjemkr@dtu.dk
Mikkel KroghHjælpelærerDTU Engineering Technologymikkro@dtu.dk
Jesper KruseLektorDTU Engineering Technology27 11 97 01jekekr@dtu.dk
Juraj KusnirUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyjukus@dtu.dk
Juan Madrid LainezIngeniørassistentDTU Engineering Technology93 51 17 16jmla@dtu.dk
Helene LamIT-supporterDTU Engineering Technology35 88 52 31hlam@dtu.dk
Samuel Brüning LarsenLektorDTU Engineering Technology93 51 07 84sbla@dtu.dk
Bo Hagelskjær LarsenIngeniørassistentDTU Engineering Technology24 89 64 31bohala@dtu.dk
Esben LarsenLektorDTU Engineering Technology45 25 35 12esla@dtu.dk
Trine Kort LauridsenInstitutkoordinatorDTU Engineering Technology35 88 51 11trila@dtu.dk
Jens Adser LeickUndervisningsassistentDTU Engineering Technologyjenle@dtu.dk
Lotte LeifingInstitutkoordinatorDTU Engineering Technology35 88 51 02llei@dtu.dk
Gen LiLektorDTU Engineering Technology93 51 89 82genli@dtu.dk
Giana Carli LorenziniAdjunktDTU Engineering Technology51 80 15 42gianal@dtu.dk